| iulz a întrebat:

Buna!
Se poate schimba plafonul la Dacia Logan Facelift?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Da, numai așa se schimnbă, prin tăierea plafonului original, apoi sudarea celui nou.
Am văzut cum se schimbă plafonul la alte mașini și de fiecare dată a fost la fel.
Tot așa se schimbă și aripile pe spate, de exemplu.

4 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Evident că se poate schimba, fără nici o problemă chiar.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, atat plafonul (cupola), cat si tapiteria de plafon pot fi schimbate.
Acum depinde ce vrei tu sa obtii.

| AlinaKitty1230 a răspuns:

Fara probleme merge schimbat

| iulz explică:

Puteti sa-mi spuneti si mie cum se poate schimba..trebuie taiat apoi sa fie sudat cel nou?

| 0rlando a răspuns (pentru iulz):

Da, numai așa se schimnbă, prin tăierea plafonului original, apoi sudarea celui nou.
Am văzut cum se schimbă plafonul la alte mașini și de fiecare dată a fost la fel.
Tot așa se schimbă și aripile pe spate, de exemplu.