| CristianVlad a întrebat:

Acum 3 zile am lovit alta masina parcata (dădeam cu spatele Si era foarte aproape parcat de mine) si am cazut de comun acord să îi repar daunele (o grila si o clema) dar acum nu imi mai raspunde, am dovezi si pe whatsapp, am insistat si cu apelurile...Sa merg personal la poliție sa le povestesc cum s-a întâmplat?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei sa va pierdeti permisul ambii, mergi la politie. Trebuia sa faci asta sau amiabila in 24 ore...

| CristianVlad explică (pentru suntserios):

Păi așa a rămas, sa ii cumpăr o grila si sa mergem la un service sa ii prindă clema, dar vad ca nu vrea sa mai dea nici un semn, grila deja mi-a ajuns

| Daniel323 a răspuns:

Daca n-ai fost in primele 24 de ore, degeaba.
Asteapta, poate este plecat etc.

| CristianVlad explică (pentru Daniel323):

Nu este plecat.mi-a raspuns prietena lui ieri si mi-a zis ca este la dus si o sa ii zica sa ma sune cand iese