| Madalin2004 a întrebat:

Buna seara!

Am si eu o problemă
Imi trebidează foarte tare volanul de la 70km/h in sus
Am schimbat recent caseta de directie,dupa am facut unghiul de fugă,la un service specializat
Iar azi am schimbat cauciucurile pe fața all sezon,le aveam de vară

Am iesit putin din oras,dar volanul tremura tare,nici nu pot merge la drum lung cu ea,este prea deranjantă

Sa fie de la cauciucuri oare? daca pun jantele de pe față pe spate, credeti ca se va remedia?
Sau cum as putea remedia altfel?

4 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Daca volanul trePideaza, nu e de la cauciucuri.
O duci inapoi in service sa verifice ei ce au stricat.

| Madalin2004 explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Https://youtube.com/shorts/JS6S5BFVkxY?si=2l7OfzAxT08NRkAK

Asa imi face, este clip postat de mine mai devreme

Bula
| Bula a răspuns:

Du masina inapoi la service si spune-le sa rezolve problema trepidatiei, care ti-a aparut dupa "reparatia" lor!