| xyblue a întrebat:

Buna seara. Cum se poate scoate bulina de pe bara fata a masinii care indica itp-ul fara sa o zgarii?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce ai vrea sa faci asta?

| xyblue explică:

Nu-mi place cum se vede.

| vatadezahar24 a răspuns:

Bună! Încearcă să topești lipiciul de pe sticker cu un uscător de păr eventualhappy

| untu a răspuns:

Fie ca-ti place sau nu, lasa-le asa cum este lipit pe numarul de inmatriculare pentru ca daca te opreste politia si face verificari cu actele masinii cu aplicatia E-DAC! Daca e veche, expirata, te duci si platesti si iti va aplica alt abtibilt!