| Paendeo12 a întrebat:

Buna seara! Știe cineva de unde pot comanda o macheta auto personalizata (model, culoare, Nr înmatriculare)?

1 răspuns:
| VENON a răspuns:

Bună seara! Poți comanda machete auto personalizate din mai multe surse online, specializate în acest tip de servicii. Iată câteva opțiuni unde poți căuta:
1. Magazine online specializate: Site-uri precum Modelissimo, CK-Modelcars, sau Diecast Models Wholesale oferă o varietate de machete auto și unele permit personalizare. Trebuie să le contactezi direct pentru opțiuni de personalizare (cum ar fi culoarea sau numerele de înmatriculare).
2. Artizani sau ateliere locale: Există artizani care fac machete personalizate la comandă. Caută în România pe platforme cum ar fi OLX sau Breslo pentru a găsi creatori locali care pot face machete auto la cerere.
3. Etsy: Este o platformă internațională unde artiști din toată lumea oferă machete auto personalizate. Acolo poți găsi unele care acceptă modificări personalizate pentru model, culoare și numere de înmatriculare.
4. Magazin auto local sau cluburi de machete: Unele magazine auto mai mari sau cluburi de pasionați de machete oferă servicii de personalizare sau te pot îndruma către furnizori de încredere. Înainte de a comanda, verifică dacă oferă exact tipul de personalizare dorit (modelul de mașină, culori și numere de înmatriculare specifice).