| Madalin2004 a întrebat:

Buna seara,TPU!

Am si eu o problema cu mașina.

Cand e motorul rece simt vibratie puternică si aud mai tare zgomotul motorului in mașina.
Cand se incalzeste motorul,mai vibreaza, dar nu asa de tare, dar tot se simte o vibratie.

Banuiesc sa fie vreau tampon motor rupt.
Poate fi si altceva?

Iar daca este vreun tampon, cum imi dau seama care dintre ei este?

Pe tester singurile erori sunt senzorul de temperatura din bară si releul de la bujii

3 răspunsuri:
| Madalin2004 explică:

Foarte amuzant

| AlexWonder a răspuns:

Schimbă releul, când e rece până se încălzește așa o să-ți facă de la releu.

| Madalin2004 explică (pentru AlexWonder):

Nu e dl tamponi?
Si cand e motorul cald, tot asa face, dar mai incet puțin