| Dyalema a întrebat:

Bună seara tuturor. În legătură cu școala de șoferi... Poți merge după legislație să dai examenul teoretic dacă nu ai făcut încă nici o oră de condus? Spuneți din experiența voastră sau din ce ați auzit la alții, dar și cum ar fi cel mai corect și legal.

Răspuns Câştigător
| nda a răspuns:

Nu dai niciun examen pana nu ai dosarul complet. Asta include si orele de condus.

2 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Trebe sa faci toate orele de consus ca aa iti dea dosarul.

| Raducons a răspuns:

Examenul se da dupa ce termini scoala teoria si practica, la sfarsit sustii examenele ca la orice scoala.