| CrAnonimu a întrebat:

Buna Seara.
Vreau sa pun alarma pe masina(Skoda Fabia Combi 1.4TDi 2007) si nu stiu ce alarma sa aleg...
Alarmele VIPER sunt bune?
Un buget ar fi de max 600Ron. Am pus ochii pe o alarma VIPER de 500Ron dar din specificatii are cam aceleasi ca una de 150Ron.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand o firma foarte serioasa, au si un site www.max-alarme ro am fost la ei si sunt super profesionisti si au preturi foarte bune

4 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Din cate stiu eu sunt foarte bune alarmele Viper! mai documeteaza-te! si oricum te incadrezi in bugetul de 600 ron! big grin

Răspuns utilizator avertizat
| CrAnonimu explică:

/\/\ la ei am si montat big grin max-alarm.ro
Discovery 480Ron cu Pager...