| iulyan03 a întrebat:

Stie cineva ce importanta au intrebarile de acumulare la examenul auto? Este adevarat ca atunci cand gresesti intrebarile de acumulare testul e mai usor?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De unde "acumulare", poate acomodare. Au rolul de a te introduce in atmosfera testului, de a te acomoda, tocmai de aceea le spune intrebari de acomodare. Testul este la fel, indiferent daca gresesti ori nu cele 3 intrebari de acomodare. Numai bine!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Nu prea inteleg ce zici, cum vine faza daca gresesti e mai usor? Trebuie sa faci cat mai multe bine ca sa nu te trezesti cu un RESPINS cand dai la SRPCIV examenul.