| DraconDacic a întrebat:

Buna, sunt inscris la o scoala auto si vreau sa fac si cea moto dar la scoala asta la care sunt nu are de categoria A2.Pot sa fac la alta scoala categoria A2 in acelasi timp?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca poti, nimeni nu te obliga sa faci numai la o scoala de conducere sau numai la o anumita scoala.

| DraconDacic explică (pentru Ioandelasal):

Mie mi s-a spus ca se blocheaza computerele cand dau sala daca o pic fiindca sunt inregistrat la alta scola. Chiar astazi am vorbit cu un instructor.

| Ioandelasal a răspuns (pentru DraconDacic):

Nu este adevarat ce ti-a spus.
Nu sustii examinarea in acelasi timp, nici teoretica si nici practica, nu pentru aceeasi categorie si ai doua dosare diferite.