| Roly500 a întrebat:

Bună,sunt motocross-ist și pilotez o motocicletă honda crf 250 r 2008, anul acesta voi concura la câteva etape în Austria și vreau sa știu dacă ar fi ok să imi iau o motocicletă nouă sau să o folosesc pe aceasta(e schimbat in ea biela,pistonul,supapele,lanțul de distribuție etc,plus că are cdi si toba tuning), astept si parerea voastra!

1 răspuns:
| AndreiGhicaCristian a răspuns:

Daca tu esti obisnuit cu motocicleta ta si este rapida nu o schimba deoarece o sa te obisnueti greu cu alta. Daca motocicleta ta nu este decenta schimb-o