| AnnaV a întrebat:

Bună! Sunt persoane aici care au fost victime în accident rutier? Dacă da, acum carti ani s-a petrecut accidentul?

Răspuns Câştigător
| nukeyly a răspuns:

Acu vreo 30 de ani dormeam in spate fara centura ceva dacie 3 in masina 2 fata unu spate, impact lateral spate, intersectie, masina a zburat vreo 20-30 de metriii noaptea la 1, strada pustie, m-am trezit la picioarele lui Eminescu, zero damage din cate stiu si fara stres post traumatic.

| AnnaV explică (pentru nukeyly):

Www, te întreb pentru ca eu nu am fost victima in accidente, dar lucrez în domeniu. Și am văzut și pozat multe.

5 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

8 aici

| AnnaV explică (pentru ReddY25):

Ce vătămări ai suferit?

| ReddY25 a răspuns (pentru AnnaV):

Nu vreau sa deschid subiectul

| AnnaV explică (pentru ReddY25):

Înțeleg.