| Trucker5 a întrebat:

tirurile care nu au pe ele numele firmei sunt camioane personale? adica nu apartin niciunei firme?. si daca ai camionul tau te poti angaja la vreo firma?

5 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Numai sa ai tirul tau, ca gasesti ce sa transporti.

| KrYsTy2OOO a răspuns:

La prima intrebare: nu este obligatoriu sa apara numele firmei. Depinde cat de mare si de cunoscuta este firma. A doua intrebare: poti cauta diverse site-uri pe internet ca sa vezi daca ar fi cineva interesat de propunerea ta. S-ar putea sa mearga. Personal, nu cunosc astfel de cazuri. Succes!

| Tavy201 a răspuns:

Te poti angaja la o firma, dar majoritatea ex Aquila iti dau camionul de la ei de la firma. daca gasesti o firma mai mica care are nevoie poti avea norocul sa te angajeze cu camionul personal.

| bogdannr a răspuns:

Mai degraba poti sa faci contract cu cineva gen tymbark coca cola s ale transporti marfurile ca asa sa te duci la alta firma n-ai sanse

| Mihaitza099 a răspuns:

Nu,dar daca ai tirul tau nu te accepta ca ei zic ca nu e compatibil pentru firma lor deoarece ale lor st mai performante