| bibi2085 a întrebat:

Am gasit sa cumpar un Logan din 2007 de 1.4, benzina, 63800 km reali. Ce parere aveti depre aceasta masina?

Răspuns Câştigător
| marcela290 a răspuns:

Da este bun. chiar foarte bun ar trebui sa-l iei

7 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

2800 de euro mi se par foarte mult. In vitan o scoti in 2300-2500 si daca te duci cu un mecanic bun gasesti una cu km reali si nu iei teapa!

| Cioxan a răspuns:

In primul rand nu mi-as cumpara un Logan pentru ca e foarte puturoasa mai ales cand este pornit si aerul conditionat! nu se infinge cum trebuie la o depasire! Consum intre 5.35 si 10.5 litri/100km, depinde de starea conducatorului! consum decent extraurban, dar consumul in oras e cam nasol.Plasticul de la interior e infiorator! Dupa parerea mea e un cotet de gaini!

| alexandra63 a răspuns:

Cumparal dar depinde si de pret

| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Salut!
Wow! Se pare ca cine a avut-o-o inainte a mers destul de mult cu ea ma rog,daca iti place culoarea,modelul, si arata si bine, fa un Test-Drive si cumpar-o depide si de prethappy.
Pa Pa!

| Alin_4678 a răspuns:

Sunt cam multi km, dar logan e apreciat din marca dacia(stiu pentru ca tata lucraza in domeniu)

| happykill a răspuns:

Multi km. cauta alta oferta

| bibi2085 explică:

Am gasit la 2800 euro, este foarte ingrijita si alba la culoare. dotarile originale si testul a iesit ok. mai voiam niste pareri asa. pe ultima suta de metri ca sa zic asa. noi oricum am ramas incantati de ea.