| AnAndrey1994 a întrebat:

Am o intrebare! Oare bricheta respectiva din poza asta : http://tinypic.com/view.php?pic=i4pc1j&s=8#.VXayx9Iipkg o pot folosi si cu modulator mp3?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa nu o poti folosi? daca are marimea standard si e alimentata corect

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mie nu imi merge poza.
Modulatoarele mp3 consuma foarte putin, poti sa le folosesti in orice bricheta, cu conditia sa fie voltajul bun (12v-24v).

| OldSoul a răspuns:

Da, o poti folosi, brichetele sunt universale, deci gara griji, daca o montezi cum trebuie nu o sa ai probleme.