| maryus_8595 a întrebat:

am o problema cu un scuter cand il pornesc cu toba, nu trage motorul de loc! dar daca ii dau toba jos trage foarte bine. as vrea sa ma ajutati cu ceva sfaturi! se poate sa fie infundata toba? si daca e infundata daca dau cu jet la presiune mare in ia se desfunda mersi fundax

Răspuns Câştigător
| St3phy a răspuns:

Ca sa o desfunzi o bagi intr-un foc la 100 grade C pentru ca acea negreala de pe ea sa cada si apoi o lasi in jos si o sa cada tot

4 răspunsuri:
| Nokitochikushi a răspuns:

Ma tu numai minciuni spui laughing) sau poate e prea grea toba rolling on the floor

| remus a răspuns:

Toba este obturata din cauza depunerilor de funingine rezultata in urma arderi carburantului, demonteaza toba si scoate-i filtrul, spala-l bine cu motorina de mai multe ori, strege bine si monteaza la loc, mult succes!

| valy1233 a răspuns:

E infundata

| Jack_6695 a răspuns:

Poate ai vreun cartof in ea happy