| EmilTraian95 a întrebat:

Buna TPU am un Logan 1.4 mpi din 2004. Cum pot sa verific consumul in timp real? Apas acolo in bord dar apare doar rulajul sau sa reglez ora. Trebuie tinut apasat sau ceva?

1 răspuns:
| мαяdυк a răspuns:

Poate nu ai optiunea aia...da ca sa-ti faci o idee poti face plinul, mergi cu ea macar vreo 40 km dupa care te duci iar si pui benzina pana este rezervorul plin aplici regula de trei simpla si poti sa-ti dai seama de un consum estimativ.banuiec ca un 6, 5 %