| anonim_4396 a întrebat:

am un telefon lg gd510 si as vrea sa pun parola la fotografii. imi puteti zice cum?

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Ai la setari ceva cu security si ai privasy pe acolo si cauti pe acolo!

| ღAnonimaღ a răspuns:

Salut Kid! Si eu am acelasi telefon. Nu poti pune parola decat la deschiderea telefonului. Si eu am vrut sa imi pun, dar nu are optiunea asta. Daca vrei sa nu iti ma umble nimeni in telefon nu il mai da. Asa fac si eu. E chiar naspa chestia asta ca nu iti poti pune parole unde vrei. Dar asta e! sad Pupici!

| eu_5525 a răspuns:

Nu stiu sigur cum este la tine in telefon, dar de obicei gasesti la securitate sau la setari, parole...etc.