| Luci88 a întrebat:

Cat ma costa de inmatriculat un (CHEVROLET type: S-10 LPG An 1995 luna 12 Kilometri 69091 87 kw 2 usi 2000 euro. face banii?

Răspuns Câştigător
| Maya_Accesorii_1991 a răspuns:

Cred ca vorbesti despre un model cu motor de aprox 2500cmc din 95 care banuiesc ca este un euro2 te va costa 3000E doar taxa de prima inmatriculare plus RaR, la masinile non-UE se adauga o taxa de 10% din pretul in vama! Cel putin 5500E (auto+taxe) cam atat vei scoate din buzunar!
PS cred ca e o afacere proasta

1 răspuns:
| Niiiicu a răspuns:

Nu se merita sa o mai inscri si poate nici sa o iei ca inmatriculezi ca dai mai mult decat valoarei ei fiind un model vechi, un amic a dal 60 de milioane pe un golf 3 si a dat 120 ca sa o inscrie deci unde este afacerea? mai bine pastreaza baniiwinking