| jethebest a întrebat:

Buna TPU ce parere aveti despre acest Buggy? http://www.vand-atv.com/index.php/go-kart-buggy de merita? sau mai mult un cross de 125?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Eu nu l-as lua nici gratis!

Nu poti circula cu el pe drumurile publice si nu este nimic omologat poti oricand ramane fara frane sau sa bubuie sub tine Doamne fereste! Nu te baza pe vehicule neomologate!

Nici un Cross de doar 125 cmc nu rupe gura targului dar... tot e mai bine decat acest buggy!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Deloc, mai bine iti cumperi un tractor din banii aia.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu poti circula cu el pe drumuri publice.

| Radu921 a răspuns:

Nici o varianta nu e pentru strada deci ai de mers pe coclauri. Daca ai avea experienta pe 2 roti nu ai intreba iar daca nu ai mers pe 2 roti atunci ramai pe 4. Intrebarea se pune daca sa-ti iei buggy sau ATV. Asta depinde de drumirile pe care planifici sa mergi. Buggy e mai confortabil, ATV-ul e pentru drumuri mai accidentate.