| Mihai1765 a întrebat:

cum sunt politistii la proba practica pentru permis cat B la Brasov? Eu dau traseul intr-o sapt si voiam sa stiu daca sunt multi politisti "rai" care uneori pica doar pentru ca asa vor ei, pentru ca nu putem nega ca exista si genu asta de politisti.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dima e al dracului, e slab si scund - se zice ca i-a murit nevasta de a ajuns asa, l-am vazut cu inel pe deget e viata lui pan` la urma. Aia de treaba lucaci, fertu si atat stiu. Mai era unu inalt rau de fel. Multi cand il vede pe dima zice ca nu au CI sa scape de el, de fel ala trece femeile si baietii ii cam pica, intr-adevar tipu e arogant si nu prea stie sa fie om. Lucaci si fertu baieti de nota 10

| Adry05 a răspuns:

Dacă chiar nu faci multe greșeli mici de care să se lege, n-are cum să te pice. am auzit în schimb că nu prea pot să aibă doar trecuți într-o zi și își mai aleg unu să-l pice ca să nu bată la ochi, dar tu dacă conduci bine bine n-au ce să-ți găsească și eventual poți încerca să cotești că acu se filmează. acu dacă îți moare de vreo 2 ori motoru, mergi prea aproape de altul, stai mult până să te bagi în intersecție, îți turează motoru și etc, toate astea în acea dată, dacă vrea să te pice se poate lega de astea că sunt prevăzute în barem chiar dacă sunt greșeli mici și normale la început

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca stii sa conduci nu e nimeni rau mai ales ca acum sunt filmati

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Si daca-s filmati ce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In functie de dispozitia de moment probabil

| nitropin a răspuns:

Te invata oamenii din video asta:
https://m.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ