| Dolores214 a întrebat:

Buna TPU de unde sa invat chestionare auto b sa fie exact ca la examen funda mersi

8 răspunsuri:
| AC4S4 a răspuns:

Http://www.drpciv.ro/info-portal/dlExamSignUp.do
Este site-ul oficial. Nu incerca pe alte site-uri, sunt sanse sa contina greseli sau sa nu fie chiar toate intrebarile.
Ai nevoie de cont pentru a rezolva chestionarele.

| Denila123 a răspuns:

Salut care mă ajută, nu îmi merge sa selectez chestionarul, copiez pentru a vedea răspunsul, la PC., scrie operațiune interzis a

| ridhimagupta a răspuns:

Scoalarutiera.ro

| addy200 a răspuns:

Poți face de pe E-drpciv, dar să nu descarci vreo aplicație pentru că ți le repetă și nu le faci pe toate, dar pe site ți le dă pe toate. Succes

| AllexxGrigoras a răspuns:

Poti sa-ti descarci aplicatia drpciv de pe magazin play

| Sima_Marian_1988 a răspuns:

Cel mai bun este www.scoalarutiera.ro. Are toate intrebarile de la sala si sunt si explicate video. Vezi ca e gratis!