| xFaith a întrebat:

Buna TPU.
In luna martie voi da sala. pe 30 aprilie imi va expira scoala.
Si voiam sa va intreb daca nu este prea tarziu pentru a invata pentru sala happy. Si daca puteti sa imi spuneti cum pot invata mai repede.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Parerea mea memoreaza testele alea de pe net daca ai trecut etapa aia e bine acuma cu sala niciodata nu e tarziu sa mai iei ore si fara emoti stres important e sa fi sigur pe tine

| alinox123 a răspuns:

Acum depinde in ce oras esti si la ce interval te programeaza pentru strada daca te programeaza dupa ce iti expira scoala, e naspa pentru ca trebuie sa faci iar scoala... dar nu cred ca te va lasa sa dai sala. Si cel mai indicat e sa il intrebi pe instructorul tau, si te va pune la curent cu tot ce vrei sa stii, sau ai putea sa dai cat mai repede sala si sa o iei sa te poata programa inainte sa iti expire dosarul. Asta se intampla cand lasi pe alta zi. Multa bafta

| cristifhd a răspuns:

Fa multe teste. Gasesti mai multe site-uri pe net. Intrebarile incep sa se repete la un moment dat si ai mari sanse sa le recunosti la examen.