| Ady321 a întrebat:

La Dacia Logan cand se aprinde becul la benzina cam cati litri mai sunt in rezervor? Funda love struck

Răspuns Câştigător
| Dragosalx a răspuns:

Am avut logan si cand se aprinde becu ai in jur de 6-7 litri de benzina!
Te invat o smecherie: Tine apasat butonul de resetare km partiali din vitrina cu ceasurile de bord apoi pune contactul sa se aprinda martorii si tine apasat pana cand isi face self test-ul incep sa se miste acele etc...si dupa apasa pe el a 3-a sau a 4-a optiune iti arata litri de benzina din rezervor, iti apare pe display-ul portocaliu 15L, 20L depinde cat ai in rezervor!

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Aproximativ 4l! Ajunge pentru 50-60 km.

| Bogdan_Florica_1992 a răspuns:

Fix 5 litri iti mai raman in rezervor cand se aprinde becul de benzina happy