| Bogdan123Bogdan a întrebat:

Buna TPU..rog cine stie sa ma ajute cu cateva melodii din alea rap, sau hip-hop cantate de negri(le vreau pentru ascultat in masina), ofer funda, multumesc.

Răspuns Câştigător
| mihai5 a răspuns:

MACKLEMORE & RYAN LEWIS - THRIFT SHOP FEAT. WANZ, lil wayne-lollipop, yung joc-its going down, lil wayne feat britney spears ft will i am-scream and shout, kanye west-niggas in Paris, lil jon-snap your fingers...

3 răspunsuri:
| da33a a răspuns:

Eminem - Luse Yourself, Eminem- Not Afraid, ceva de la Killer MIke si mai cauti u pe youtubewinking

| da33a a răspuns:

Eminem - Luse Yourself, Eminem- Not Afraid, ceva de la Killer MIke si mai cauti tu pe youtubewinking