| loatzi90 a întrebat:

Buna TPU ! Salut as vrea sa stiu care este cel mai bun subwoofer sau amplificator? dar sa sune foarte puternic ca mi-as monta unu pe Logan diesel 1.6 va rog ajutati-ma dau fund winkingtongue

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

A răspuns bine push2gl, am şi eu un JBL cu două impedanţe. E nebunie, tremură asfaltul.

| push2gl a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......-ca22.html
loganul diesel parca este 1.5
funda daca vrei

| IF88MDL a răspuns:

Fa-ti un subwoofer si o statie pe comanda ca vad ca si motorul il ai facut pe comanda...1.6 diesel pe logan... unic in Romania laughing

| negru30 a răspuns:

Ai de gand sa ramai fara luneta la masina