| Gavrila_Dragos_1996 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un atv de 125cc de pe un site vand-atv.com si inca nu sunt decis intre hummer m8 si renegade.E vreo diferenta intre ele? de greutate sau ceva de genul.

Răspuns Câştigător
| vasiyo a răspuns:

Salut.
Renegade este mai bun decat hummer m8 de oarece consuma mai putin si este mai rezistent.

1 răspuns:
| 21091995 a răspuns:

Eu zic sa nu iti cumperi atv de acest fel, am si eu unul si se strica foarte repede, e chinezarie dupa 3 saptamani de utilizare a inceput sa pice cate ceva de pe el