| Chrysstian a întrebat:

Vreau sa va intreb de interes: care este cea mai buna masina?

Răspuns Câştigător
| Bitza91 a răspuns:

Pai iti spun sigur ca parerile vor fi impartite, fiecare avand gusturile sale.Dar nu exista o masina ca fiind cea mai buna, deoarece tehnologia este intr-o evolutie continua ceea ce inseamna ca tot timpul se lucreaza la ceva si mai bun!winking

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Fiecare producător, are un model de top! Aşa că depinde de gusturi şi potentă financiară!

| LolaLollita a răspuns:

Parerea mea: cea pe care o ai. Bine ca ai una care sa iti satisfaca nevoile si trebuintele zilnicebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea pe care nu ti-o permiti niciodata!

| Chrysstian explică (pentru anonim_4396):

Ai dreaptate (rofl)

| Chrysstian explică (pentru anonim_4396):

Chestia cu rofl credeam ca e un papitoi virtual

| MrSoapte a răspuns:

Cea mai buna masina, este masina de la firma (de la servici)! Nu te doare inima cand dai in gropi, nu bagi combustibil din banii tai...ai numai avantaje!

| Irena97 a răspuns:

Tu vroiai un raspuns ca la scoala? Credeam ca te intereseaza care sunt preferintele celor de pe aici.

| Pana_Marius_1998 a răspuns:

Cea mai buna masina ar fi lamborghini...dar pentru banii tai(nu stiu ce venit ai) un hyunday sante fe