| Meseriașeu a întrebat:

Bună vreau să aflu proprietarul unei dubite de transport marfă cu matricula SM 16 ERA

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce treabă ai cu el?

| Meseriașeu explică (pentru suntserios):

Am filmare cum mi-a omorît cățelușă, fără să frâneze?, putea să o evite dacă era atent la traseu, nu butonînd la telefon?

| suntserios a răspuns (pentru Meseriașeu):

Pai fa plângere la poliție...

| Meseriașeu explică (pentru suntserios):

E angajat la firma unui om protejat de poliția din comună. Dumnezeu o să i dea după FAPTĂ

| suntserios a răspuns (pentru Meseriașeu):

Oricum nu a facut nimic ilegal... de altfel vina este cam a ta pentru ca nu ai tinut cainele.

| Meseriașeu explică (pentru suntserios):

Da ai dreptate, dar tot așa putea să fie o persoană, VITEZĂ ȘI BUTONAT LA TELEFON. Dumnezeu o să i plătească după faptă

| Meseriașeu explică:

Am filmare cu producerea accidentului?