| swet girl 22 a întrebat:

vreau sa-mi pun geamuri fumurii, dar sunt indecis pentru ca nu stiu cat tine.este buna? cam cat timp dureaza? ast rasp urgent

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madalina, vezi ca geamurile fumurii la masina te pot lasa fara talon si cu o amenda pe masura.
Studiaza : Ordinul ministrului transporturilor, constructiilor si turismului nr. 2132/2005 pentru aprobarea Reglementarilor privind omologarea individuala, eliberarea cartii de identitate si certificarea autenticitatii vehiculelor - RNTR 7...sunt specificate conditiile de vizibilitate pe care trebuie sa le indeplineasca un autovehicul ce circula pe drumurile publice din Romania!
Studiaza si site-ul RAR...
Si te vei lamuri! ( adolf )

7 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Sunt bune. tin cam 3 4 ani poate si mai multhappy

Elianna
| Elianna a răspuns:

Dupa rubrica unde ai posatat intrebarea, presupun ca vrei sa-ti pui geamuri fumurii la masina, nu la casa. Te intereseaza cat dureaza montarea lor sau cat tine lumina geamurile fumurii? Si la ce te referi cu "buna"?
Nota ulterioara:pentru ca mi-ai dat stupid la raspunsul meu, am dat si eu nota 2 la intrebarea ta!

| adryano_7970 a răspuns:

Da sunt super mi-am pust si eu cam acum o luna si sunt super eu am garantie la ele 7 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tine toata viata

| denisvladi a răspuns:

Geamurile se pot ioniza cu omologare Rar fara sa ai nici o problema, sau se poate pune folie omologata(pentru luneta si geamurile din spate costa 100 ron si pentru geamurile din fata costa 50 ron). Folie poti gasi aici: http://www.bestautovest.ro/catalogsearch/result/?cu=folie+omolo&x=0&y=0

| monica1234 a răspuns:

Geamurile fumurii sunt ok.Si eu am acasa geamuri fumuri de mult timp, si inca nu s-au stricat.Este supper ca tu poti sa-i vezi pe cei de afara dar ei nu te pot vedea. Funy no?

| olixandru a răspuns:

Uite aici poti gasi un site care ofera pana la 7 ani garantie la folia aplicata pe geam, http://www.vipercar.com/....../index.php