| 9999999999hhshsjsh a întrebat:

Buna.
Vreau sunt la a 8-a sedinta de condus si vreau sa dau sala mai repede.
Iintrebarea mea este, daca dau mai repede sala, cum ma voi programa pentru oraș? Avand in vedere ca eu ar mai trebui sa fac inca cateva ore de condus

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti programa la proba teoretica (sala) abia dupa ce termini scoala de conducere, nu te poti programa inainte.

| Violleta2022 a răspuns:

Examneul de sala se poate sustine numai dupa ce termini scoala de conducere si dupa ce ai implinit 18 ani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu prea ai cum ca nu e dosarul complet.

| florin926481f a răspuns:

Păi din moment ce dai sala o să poți să te programezi și la oraș, dacă nu apărea ca ai terminat orele nu te puteai înscrie la sală. Asta se poate dacă instructorul iti da dosarul ca și cum ai fi terminat toate orele dar îți păstrează câteva pe care sa le faci înainte de proba practică.

| kalasnicov22 a răspuns:

Degeaba te grabesti, nu o sa iei nici sala si nici orasul din prima.