| ovi8919 a întrebat:

am o problema cu o alarma eaglemaster pe dacia logan. Fara motiv a inceput sa sune si avariile merg in continuu. Daca scot contactul avariile merg in continuu, alarma nu mai suna. Stie cineva ce as putea face, comenzile de la telecomanda nu mai raspund

Răspuns Câştigător
| Surtulecs a răspuns:

Buna! Multe sisteme de alarme de la eaglemaster cu suma cuprinsa intre 150 si 400 lei se defecteaza dupa un timp, deoarece nu sunt asa stralucite. Trebuie sa te duci la un service, sa o scoti si sa iti pui alta. Daca ai avut norocul sa primesti garantie, si inca este valabila du-te si returneazo spre reparare sau schimbare. Eu iti recomand cel mai bine, sa iti iei un sistem nou poate de la alta firma, precum cele de la VIPER.

Sper ca v-am ajutat cu ceva! O zi frumoasa!