| roandrei a întrebat:

Am un golf 4 1.6 16V BCB si as dori sa fac o segmentare. Imi poate spune cineva cam ce piese ar trebui pentru o segmentare? As dori raspuns de la cineva care a facut o segmentare si stie exact cam ce se schimba. Care ar fi costul pieselor fara manopera?

1 răspuns:
| xerxes1 a răspuns:

Segmentarea o face un mecanic, doar dupa demontarea motorului se decide ce este de facut.
In general segmentarea este ca o frectie la un picior de lemn.