| Gicu200219 a întrebat:

Bună ziua, am un Logan 1.4 2006 și nu am ac pe el și aș vrea să ii pun, îmi poate spune cineva toate componentele de care am nevoie? Va mulțumesc anticipat

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cinstit vorbind, toate componentele (UNDE MAI PUI ȘI MANOPERA) de care ai nevoie o să coste mai mult decât mașina. Așa că ori renunți, ori o vinzi și iei alta cu AC

| Gicu200219 explică (pentru sierra1):

Țin să menționez că mașina are 70 de mii de km, și de astă as vrea sa fac această investiție

| sierra1 a răspuns (pentru Gicu200219):

și eu țin să menționez că ceea ce am scris mai sus e corect și adevărat