| iricool1996 a întrebat:

As vrea sa stiu daca produsele de machiaj Ruby Rose sunt bune. Unele din colegele mele spun ca da, altele, din contra, spun ca s-au ales cu infectii.Pana la urma?

Răspuns Câştigător
| Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Acuma depinde de sensibiltatea pielii. In genereal sunt bune, dar nu poti stii sigur ce e bun pentru tine. Mi s-a intamplat odata, cu niste produse ClearSkin de la Avon, toata lumea zicea ca sunt bune, iar eu cand am incercat mi'au iesit pete. Deci epinde de sensibitatea pielii. Eu folosesc produse cosmetice Ruby Rose si sunt multumita, incearca si tu. Stii cum se spune, daca nu risti nu castigi. Sper ca te'am ajutat. kiss