| Popa_Eduard_1995_L6YU a întrebat:

As vrea sa va cer o parere despre o motocicleta. Am gasit un anunt cu o motocicleta honda de 125 cc in valoare de 450€ si spune ca este noua 0 km iar anul de fabricatie este 2012. Nu stiu daca sa o cumpar pentru ca la banii ăstia este c-am ieftina. Voi ce ziceti ar fi buna?

Răspuns Câştigător
| farryx a răspuns:

Fii sigur ca nu are motorul pe caroserie laughing) nu are cum la banii aia. prea bate la ochi ca e vorba de o teapa. sau. poate sa fie furat motorul, iar asta e si mai grav

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca-i noua! Nu tine nimeni un motor timp de 5 ani inchis in cutie! Este clar ca i s-a dat kilometrajul inapoi ori este vreun rebut, sau are defectiune majora si nu s-a putut pune in functiune.

| DaniTDCI a răspuns:

E prea ieftitna motocicleta la 450 euro. nu as recomanda