| mynameisnotsupposedtobehere a întrebat:

Bună ziua, astăzi am fost admisă la examenul practic, cam în cat timp credeți că mi-ar putea ajunge permisul? Și pe lângă asta, semnele acelea de începător, trebuie să le cumpăr eu…sau vin odată cu permisul????? Știu că sună banal, dar chiar mă întreb asta, sunt foarte entuziasmată????????????

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Felicitari!
Permisul soseste in maxim 7 zile cu posta.
Semnele de incepator le cumperi tu si le pui in parbriz si spate, la loc vizibil, fiindca ai obligatia sa le afisezi 1 an de zile.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

3-4 zile durează.

Normal că tu îți cumperi semnele...

| Lubeniță38900 a răspuns:

Buna ziua, permisul îți vine după 2, 3 zile și semnele de începător ți le dau iei in general dar acum depinde și de școală

| SzabolcsZoltan a răspuns:

Felicitări! Marți ar trebui sa ai permisul primit acasă prin posta. Semnele se cumpără de tine.