| ElenaZ12 a întrebat:

Bună ziua,dacă este cineva în cunoștiință de cauză,vreau să mă programez la examenul auto de teorie (sala) și știu ca s-a dat legea ca poți da sala în orice oraș,cineva ar fi avut probele în acest sens,deoarece când s-a dus să dea proba practică l-a pus din nou sa de a sala,deci a avut cineva probleme? Și dacă dai în alt oraș te programezi direct de acolo pentru proba practică în județul unde ai domiciuliul,adică îți apare când te programezi să selectezi județul,zona tot? Aștept răspunsuri de la cunoscătorii, mulțumesc!

1 răspuns:
| Lubeniță38900 a răspuns:

Buna, la sala /oraș te programează instructorul și se da doar in județul în care esti