| Jipa95 a întrebat:

Buna ziua! Recomandati-mi va rog, un service bun din Bucresti / Ilfov, chiar si din Calarasi, unde as putea sa fac unghiul de fuga la masina. Este vorba de o skoda fabia hatchback 1.4 la care i-am schimbat tot ce inseamna piese pe directie. Baiatul dintr-un service local la prima incercare mi-a facut unghiul, dar volanul imi statea mai spre stanga, nu era drept. Astazi la a 2-a incercare spunandu-i sa imi indrepte volanul, acum imi sta mai spre dreapta.
Astept recomandarile voastre happy

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ungkiurile sunt ok și toată direcția la fel dar volanul deviat, il scoți și-l montzi rotit cu unghiul de abatere

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Du o la reprezentanță sa i puna piese originale