| Clamidia a întrebat:

Buna ziua! Scuzați categoria.
In Februarie m-am înscris scoala de șoferi, dar sincer nu mi-a plăcut și nu îmi place deloc.
Când m-am înscris la școala eram fericita, dar după prima ora de condus mi s-a dus tot. Nu mi-a plăcut nici instructorul, tipa la mine și nu am putut sa îmi fac din asta o plăcere in condus.
Azi am dat examenul, dar l-am picat și m-am simțit usurata. Am simțit mai mult o obligație sa fac orele de condus și sa dau examenul deoarece am dat bani.
Faptul ca am picat nu m-a demoralizat, dar nu îmi mai doresc sa o fac. Simt ca m-am grăbit și ca nu a fost timpul meu.
Ce pot face?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Acum ce poti face e sa dai examenul cat timp nu iti expira scoala ca e pacat de bani... pe urma treaba ta

| SuNaM a răspuns:

Scoala nu e placuta... examenul nici atat. Iubitul condusului o faci abia dupa e conduci singura

| sweetys a răspuns:

Incearca sa gaseati un alt instructor sau alta scoala. Nici pentru mine nu a fost placut, aveam zile si zile, l-am luat din a 3a incercare. Dar mi-a prins bine sa am permisul.

| healerdx7 a răspuns:

Ai putea incerca sa mai dai examenul o data.
Daca nu, lasa-te pagubas pentru ca nu e de tine condusul inca.