| ChocolateHeart a întrebat:

Stiti cumva o scoala de soferi din Galati care sa aiba instructor femeie? Dau Fundahappy

2 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Doamne nu fa te rog prostia asta sa iti iei instuctor femeie..Nu te supara pe mine dar crede-ma ca cum conduc femeile mai rau si daca vrei sa te invete si o femeie ajungi mai rau! Asta depinde de tine cum o sa conduci.Dar daca ai noroc si prinzi un instructor (barbat)bun o sa fie de 1000000mai bun decat unu femeie indiferent cata experienta are aceasta
!

| ChocolateHeart explică (pentru BassHunter13):

Da..stiu cum este si cu instructorii.Dar nu este oricum pentru mine ci pentru o femeie mai in varsta.dar tinand cont de faptul ca este o fire mai. timorata se simte mai ok ca cursurile sa le faca cu o femeie... oricum am gasit o femeiehappymersi oricum de sfat