| andreiandrei20073 a întrebat:

Buna ziua TPU, am culoarea la masina gri, vreau sa o vopsesc portocaliu mai deschis, trebuie sa merg la rar daca am o noua culoare la masina, sau cum se procedeaza, sunt la inceput nu ma pricep, Multumesc

2 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Da... la rar dar mai intai trebuie sa mergi la sectia de care esti. sa iti dea un formular.
Si pe urma la itp parca... nu stiu exact ca nu am fost in tara.

| MrAlex a răspuns:

Daca schimbi culoarea la masina trebuie sa mergi la RAR sa o treaca in talon