| Ferii a întrebat:

Buna ziua
Vreau să-mi montez un subwoofer pe o skoda octavia 1 insa nu stiu pe unde as putea trage înăuntru in masina cablul de plus oare ceva idei?
Dau funda mulțumesc

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu pune asa ceva pe masina ca i ei amenda.

| Ferii explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pana acum n-am auzit sa iei amenda pentru un amărât de subwoofer?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Ferii):

Nu ai voie sa instalezi nimic pe masina, lasa o asa nu ai voie sa i faci tu modificări, dar daca asta vrei tu stii, daca esti prins in trafic platesti amendă, numai tiganii fac asa ceva isi transforma masina in discotecă si in trafic pun muzica la maximum, ei sunt regii șoselelor ce vorbestilaughing