| AlexSanchez1995 a întrebat:

Cam cat credeti ca, costa sa mut volanul dp partea dreapta pe partea stanga la o toyota celica?

6 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Depinde de la masina la masina, dar manopera este 450 de euro, si piesele cu tot cu plansa de bord daca le iei noi intre 300 si 1500 de euro in functie de masina si daca le iei SH intre 200 si 1000 de euro! La o masina gen BMW, Mercedes cam 900 de euro, la Volkswagen, Opel si masini cu piese mai ieftine cam 700 de euro!

| a1doru a răspuns:

Cam cat ai da sa-ti cumperi una cu volan pe stanga rolling on the floor

| Stefanu a răspuns:

Nu stiu, ar trebui sa intrebi la un service auto, acolo iti spun exact cat costa.
Stima!

| AllinaDaniella a răspuns:

Lejer cateva sute bune de euro, daca nu mia de euro.

| stefan110310 a răspuns:

Pai iti trebuie doar bordu. dupa ce dai bordul jos, dai o gaura in panoul ignifug, locul fiind simetricul pozitiei actuale a volanului fata de centru. montezi bordul cel nou si "mataraia" si gata. pentru ca are servodirectie si nu are coloana de directie. bordul+300-350 euro zic eu.dar fa-l la cineva autorizat.

| iFollowRivers a răspuns:

1000 euro