| împreunăfacembine a întrebat:

Când mă pot programa la sala pentru condus auto? După ce termin orele de condus sau când?

3 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Dai sala in ziua in care te duci cu dosarul la DRPCIV-ul din orasul tau. Platesti o taxa acolo, iti vor face poza pentru permis si dupa poti da sala. Ziua in care te duci ti-o alegi tu, traseul ti-l programezi in schimb din calculator dupa ce iei sala.

| Vântulalb a răspuns:

Dupa ce termini scoala. Teorie + condus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte neclar formulat... dar ideea e că după ce termini orele de condus, dai sala(examenul teoretic).