| кเ๔๔๓เץt a întrebat:

Care ajunge prima la fihish dintre renault 19 si dacia nova avand in vedere ca renaulutu 19 are pe bort 220 kmpe h si daica nova 180laughing))

8 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Si noi in al tau. Dar atentie, tu ai una singura, trebuie inainte sa o imparti, noi avem mai multe, dar daca nu faci fata poti sa iti aduci rudele de gradul I, de sex feminin.

| andrey23 a răspuns:

Si daca are 180 pe bord crezi ca e mai slaba decat aia cu 220? think again happy

| heddy10 a răspuns:

Renault-ul

| Daniel123 a răspuns:

1. Nu te mai lua dupa cat afiseaza kilometrajul unei masini.2. Fiind ambele masini ce nu se mai fabrica depide de starea fiecareia si cat de bine funcioneaza din punct de vedere mecanic.3. Daca masinile ar fi noi si probabil Renaultul.

| FuegoJr a răspuns:

Mai întâi învață să scrii și pe urmă mai vorbim...

| Sofer a răspuns:

Renault ajunge prima.

| кเ๔๔๓เץt explică:

Sa-mi bag **** in gatu vostru

| кเ๔๔๓เץt explică:

Sa va dau la **** Ș))))))) soarecilor