| levelup a întrebat:

Care credeti ca e cea mai tare BMW sau Audi?
http://zoompro.weebly.com/masini.html

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruia.
Din punctul meu de vedere faci o comparatie intre un golan(BMW) si un director (audi)... daca ati cumperi masina pentru viteza si alte nebunii alege bmw dar daca vrei sa pari un tip cu, caracter ia-ti audi...
Eu unul prefer bmw pentru modul in care se conduce

6 răspunsuri:
| emoboy a răspuns:

Toata lumea ar spune BMW dar si Audi, dar cea mai cumparata este Audi. Mie imi place BMW la aspect cat si la motorizari.

| marijuana_1856 a răspuns:

Bmw normalhappy

| nosferatu a răspuns:

Trabant laughing

| eububu a răspuns:

Cu siguranta BMW amice...

| doareu_5100 a răspuns:

Bmw

| Lck a răspuns:

Gusturile nu se discota, dar din punctul meu de vedere categorig bmwhappy