| andreeasandu a întrebat:

Care e cea mai tare masina si cat costa? fffuuunnndddaaa?

Răspuns Câştigător
| SEBASTIANDER a răspuns:

Uite un rank 5 a celor mai faine si scumpe masini din lume:5. aston martin one-77 costa 1, 93 de milioane de euro viteza maxima 320 4.lamborghini reventon roadster costa:2, 01 milioande de euro viteza maxima 330 3.pagani zonda cinque roadster costa:2, 06 milioane de euro viteza maxima 350 2. bugatti veyron 16.4 grand sport costa:2, 8 milioande de euro viteza maxima 407 1. koenigsegg ccxr trevita 3, 06 milioane de euro viteza maxima 400 funditsza? big grin

22 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Cea mai tare este aceasta http://www.google.ro/......tp?/imgres poti sa dai si cu dalta in ea ca nu pateste nimic e foarte tare!

Răspuns utilizator avertizat
| An0N1M a răspuns:

As zice ca Bugatti Veyron, care costa in jur de 1, 8 milioane de euro, funda?happy

| ΔH a răspuns:

Alta intrebare idioata.

| XtmCamiii a răspuns:

Ferarry si costa 200.00 lire sterline
funda?:d

| prisoncomro a răspuns:

Bugatti Veyron 16.4 este, in momentul de fata, cea mai puternica, cea mai scumpa (aproximativ 1 500 000 $) si cea mai rapida masina din lume! Are o viteza demonstrata de 400 km-h !

| InsaneDoll a răspuns:

Porche:X

| EmaS a răspuns:

Bugatti Veyron 16.4 este, in momentul de fata, cea mai puternica, cea mai scumpa (aproximativ 1 500 000 $) si cea mai rapida.

Răspuns utilizator avertizat
| NoUseForAName a răspuns:

Bugatti Veyron W16 1001 CP
Pret: 1.000.000 Euro
Trebuie sa vand toata strada sa imi cumpar masina laughing.

| ĎĮĐĬ a răspuns:

Bugatti Veyron si costa $1, 700,000 funda?

| johny92 a răspuns:

Pai depinde din ce punct de vedere te referli la cea mai tare. Cea mai rapida e Maxximus G-Force motor V8 biturbo din aluminiu de 7.0 litri, 1600 CP. Maxximus G-Force atinge 0-100km/h în 2.1 secunde şi 0-160 în 4, 5 secunde. Când este folosit la capacitate maximă, maşina îşi va consuma tot combustibilul în doar 9 minute.

| johny92 a răspuns:

Aaa da si pretul este de 3 milioane de dolari am uitat sa scriu la Maxximus G-Force.

| Christinel a răspuns:

Dupa parerea mea e trabant :d si costa 5 mil laughing
in opinia altora cea mai tare e bugatti veyron, ce costa peste 1.5 mil euro... si alte ferarri-uri si mercedes mclaren care costa aproape 1 mil euro

| T13 a răspuns:

Cea mai tare masina e cea pe care o modifici dupa bunul plac prin tunning; Costa cam cat vrei tu sa coste. happy Sau cel putin direct proportional cu mofturile tale. happyhappy

| TheDarkSider a răspuns:

Bugatti Veyron happy

| Cristi6482 a răspuns:

Bugatti Veyron
Approx. $1, 700,000

Răspuns utilizator avertizat
| bugacalin a răspuns:

Bugatti Veyron SS (intereseaza-te pls) (aaaa il am la avatar)