| Ichim_Tavi_1987 a întrebat:

Care este cea mai buna masina din lume?

Răspuns Câştigător
| Themechanik a răspuns:

Salut, pai depinde ce te intereseaza ex: performante, fiabilitate, etc. Se stie insa ca Bugatty Veyron Super Sport e cea mai rapida masina de serie (431 Km/h) iar Maximus G-Force masina cu cea mai buna acceleratie ajungand in 2, 1 secunde la 100km/h.

6 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Este interpretabil, cel de mai sus ti-a spus dupa performanta, fii mai clar, si specifica criteriul.

| 0rlando a răspuns:

Cam vagă întrebarea... cea mai bună la ce? Pentru că nu există nici o mașină perfectă din toate punctele de vedere.

| bogdybogdanel a răspuns:

Nissan GT-R

| aLeXsNs a răspuns:

Stii ceva cea mai buna masina este. Care nu consuma mult. Model mai nou. Se spune ca Buggaty Veiron

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Bugatti Veyron ss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea pe care ti-o permiti!