| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai inceata masina noua din lume?

16 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Daca as avea cea mai mica speranta ca un raspuns sa iti foloseasca la ceva, m-as stradui din rasputeri sa iti dau unul corect.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Normal ar fi ''trabantul'', dar cea mai iceata masina din lume, poate sa fie acea masina care fiind defecta nu poate merge decat in treapta 1 sau 2.

| andi a răspuns:

Cea care muta casele, am vazut de discovery, cativa cm in poate ore

| DrViorel a răspuns:

Asa glumind, ar fi Dacia Sandero. Nu ca am ceva cu masinile romanesti ci le respect, dar sunt ofensat ca or trebuit sa vina franceziis a ne arate cums a facem o masina cat de cat de sec 21 nu tot dacia noastra de sec 20.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Smart cred eu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuze, trebuia sa va intrem si cat prinde.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista masina ` `inceata, toate produse dupa 1970 merg cu 100 km/h in ultima treapta de viteza. Restul e doar un raport consum carburant/calitate/siguranta/pret

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista masina ` `inceata, toate produse dupa 1970 merg cu 100 km/h in ultima treapta de viteza . Restul e doar un raport consum carburant/calitate/siguranta/pret

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este accea care are o singura viteza la trabant

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trabantul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maxximus G-Force

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea mai inceata masina din lume dupa mine este trabantul sau o masina stricata

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei7600 a răspuns:

Toate pot fii, dar pana acum este Matiz-ul

| robert700x a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ne uitam la primele masini... Admiti si cu abur? happy Trabantul e bolid pe langa acestea

| dulcicandrea a răspuns:

Sa spunem ca cele noi sunt rapide dar pe ultimul loc ramane caruta cu cai...big grin